رازهای عمل زیبایی بینی از زبان دکتر سعید سهراب پور

پروسه جراحی های زیبایی ، به خصوص عمل زیبایی بینی می تواند بسیار دلهره آور و سخت به نظر برسد. اما آیا این عمل ها آنقدر که نشان می دهند سخت و ترسناک هستند؟ اگر اینطور است چطور تعداد زیادی از افراد به راحتی به سراغ آن می روند و هر چند ماه یکبار تحت یک نوع پروسه زیبایی قرار می گیرند؟ چرا برخی دیگر همیشه از عوارض و مشکلات این دست از جراحی ها مینالند و به هیچ عنوان آن را به بقیه توصیه نمی کنند؟ آیا رازی در مورد این دست از پروسه ها وجود دارد که به ما نمی گویند؟ حتما شما هم سعی کردید با جستجو در گوگل به جواب این سوال برسید ، اما در کل نتیجه خوبی کسب نکردید. زیرا اکثر سایت های پزشکی ، به خصوص در زمینه زیبایی بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند و تمام حقیقت را با شما به اشتراک نمی گذارند. به همین خاطر ما در اینجا سعی کرده ایم تا جای ممکن نکاتی را بیان کنیم که از کمتر کسی شنیده اید. البته ، اگر می خواهید به اطلاعات دست اول و به روز دنیا در مورد رینوپلاستی دست پیدا کنید ، می توانید سری به سایت دکتر سعید سهراب پور بزنید.

images 1702203903 657591ff39df5

هرچه بیمار بالغ تر باشد، نتیجه بهتری خواهد داشت. این بلوغ به سن ارتباطی ندارد ، برای مثال یک بیمار 17 ساله می تواند بسیار بالغ تر از یک فرد 40 ساله باشد. هر چه میزان بلوغ در زیباجو بالاتر باشد ، توقعات او نیز واقع گرایانه تر بوده و به احتمال کمتری از نتیجه ناراضی خواهد بود.

این جراحی می تواند دو مرحله ای باشد. بسیاری از پزشکان این موضوع را با بیمار در میان نمی گذارند. در برخی موارد شدت پیچیدگی و مشکلات بینی به قدری زیاد است که باید بینی را دوبار عمل کرد. حتی در برخی موارد معضلاتی بعد از جراحی رخ می دهند که از دست پزشک خارج است و باید برای برطرف کردن آن از عمل ترمیمی استفاده کرد.

خیلی از مراجعه کنندگان این موضوع را نمی دانند که تا دیدن نتیجه نهایی ، باید حداقل یک سال منتظر بمانند! مخصوصا کسانی که بینی گوشتی دارند ، دلیل آن هم این است که تا برطرف شدن تورم ، زمان زیادی لازم است. پس تا وقتی که این مشکل به طور کلی برطرف نشده ، فکر ترمیم را از سر خود بیرون کنید.

برای این پروسه ، نیازی نیست حتما به سن قانونی رسیده باشید. البته ، یک حداقل سن نیز برای آن وجود دارد. معمولا دخترها می توانند از 15 سالگی و پسرها از 17 سالگی به بعد بینی خود را عمل کنند. قبل از این سن ، رشد استخوان ها تکمیل نشده و اگر تغییری روی آن اعمال شود ، بی فایده خواهد بود.

کلیدی ترین عنصری که روی این رویکرد تاثیر می گذارد ، پوست است. خب بله ، مهارت دکتر بینی هم نقش حیاتی را ایفا می کند ؛ اما به وجود آوردن یک نتیجه زیبا تا حد خیلی زیادی به پوست هم ربط دارد. اول یک پوست نازک را تصور کنید. نازک بودن این پوست باعث می شود تمام اجزا زیر آن به راحتی دیده شوند ؛ پس اگر یک قوز یا فرو رفتگی جزئی هم وجود داشته باشد می توان آن را دید. از طرف دیگر اگر پوست ضخیم باشد ، ایرادات کمتر دیده خواهند شد اما در عوض هر تغییری که جراح ایجاد کند هم زیر آن پنهان خواهد شد.

نیازی نیست حتما از بیهوشی عمومی استفاده شود. درست است که بیهوش شدن کامل بیمار کمتر خطر دارد ؛ اما خیلی ها از آن می ترسند! پس چاره کار ، استفاده از بی حسی موضعی است. در این تکنیک علاوه بر بی حس کردن بینی و اطراف آن ، داروی آرامبخش هم از طریق سرم به بدن بیمار وارد می شود تا حین عمل آرام بوده و اختلالی در کار پزشک ایجاد نکند.

به حرف های پزشک خود گوش دهید. این فرد سال ها تجربه تحصیل در این زمینه را دارد و به احتمال زیادی صدها بار این جراحی را به انجام رسانده ؛ پس صلاح شما را بهتر می داند. جراح حین تصمیم گیری برای مدل جدید بینی ، همه چیز را در نظر می گیرد و سعی می کند نتیجه ای خلق کند که هارمونی و تعادل زیبایی بین همه اجزای صورت ایجاد شود. پس اگر این فرد با کوچک شدن بیش از حد بینی شما مخالفت کرد ، ناراحت نشوید!

کبودی ممکن است شدید باشد و تا چشم ها هم برسد. این مسئله جای هیچ نگرانی ندارد ، چون وقتی برش روی پوست ایجاد می شود و استخوان ها تغییر موقعیت می یابند ، بدن نیز تغییراتی را از خود نشان می دهد. پس تغییر رنگ این مناطق مربوط به پاسخ طبیعی بدن به این موارد است. این کبودی ها ماندگار نیستند ، همچنین خیلی از بیماران نیز کبودی بسیار کمی را تجربه خواهند کرد. همه چیز به بدن خود شما بستگی خواهد داشت!

 

60 / 100

دیدگاهتان را بنویسید