شانس قهرمانی تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا 2023

بیشترین شانس قهرمانی تیم ایران در جام ملتهای آسیا2023 با کدام سناریو ها ممکن است ؟ با شروع جام ملتهای آسیا2023 در دوحه قطر دوباره تب فوتبال در آسیا بالا رفت و کانون توجهات فوتبالی را به سمت آسیا و خاورمیانه آورد.در این مقاله با گذشت 10 روز از جام ملت های آسیا (AFC) به بررسی شانس های قهرمانی در این دوره جام ملت های آسیا می پردازیم.

سود اقتصادی جام ملت های آسیا 2024 برای قطر چقدر است ؟

کشور قطر به خوبی توانست با برگزاری پشت سر هم جام جهانی 2022 و جام ملت های 2023 به اقتصاد خود کمک کند. و کشور خود را کانون توجهات جهانی قرار دهد. به طوری که در بخش املاک و مستغلات به پیشرفت شگفت انگیز دست یابد. که چنانچه قصد مشاوره ملکی و خرید ملک در کشورهای حاشیه خلیج فارس را دارید می توانید ازگروه برتر ملک مشاوره بگیرید. با توجه به روابط تجاری بالا کشور قطر با دنیا اقدام به جذب نیروی کار از تمام دنیا نموده است که برای مهاجرت به این کشور یادگیری زبان بین المللی ضروری می باشد. چون به دلیل وجو مهاجران زیاد در این کشور طیف زبان ها و گویش های بین المللی زیاد می باشد . که برای یادگیری سریع یک زبان بین المللی می توانید از پکیج های زبان فروشگاه آف لند با کمترین قیمت و تضمینی استفاده کنید.

گروه A : صعود تاجیکستان شگفت انگیز و قطر مدعی

در گروه A با شگفتی سازی تاجیکستان همراه بود و تیم تاجیکستان توانست با پیروزی در آخرین بازی گروهی خود بر لبنان غلبه کرده و بعد از تیم قطر به عنوان تیم دوم صعود کند .

گروه B : مبارزه برای سرگروهی استرالیا و ازبکستان

در گروه B مدعیان همیشگی استرالیا و ازبکستان تقریبا صعودشان قطعی است .

گروه C : کدام سرگروه می شود ؟ ایران یا امارات

images 1705993743 65af660f4e73a

کشور امارات متحد عربی د ر 20 سال اخیر با مدیریت شیوخ حاشیه خلیج فارس توانست پول نفت را به بهترین صورت صرف پیشرفت خود نماید که در فوتبال خود آنچنان که در املاک و تجارت موفق بوددر فوتبال توفیقی نیافت به طوری که اکثر ایرانیان در سالیان اخیر مایل به سرمایه گذاری و خرید املاک در امارات بودند که گروه های مختلف املاک همچون گروه برتر ملک در این مورد تیم های مشاوره مناسبی برای سرمایه گذاری هستند. در این راستا برای مهاجرت نیز نیاز به یادگیری زبان آن کشور می باشد که فروشگاه آموزش زبان آف لند با تخفیف های فصلی و مناسبتی بهترین پکیج های یادگیری زبان را دارد.

در گروه C نیز مدعیان همیشگی ایران و امارات نیز تقریبا قطعی شده است و برای سرگروهی در آخرین بازی بین امارات و ایران برگزار خواهد گردید.

گروه D: شگفتی سازی عراق و شکست ژاپن مدعی

وضعیت گروه D کمی پیچیده است عراق با شکست ژاپن در دومین بازی خود صعود خود را تقریبا قطعی کرده است و حال اندونزی و ژاپن باید با هم بجگند ویتنام نیز حذف شده است ولی می تواند عراق را به چالش بیاندازد تا سرگروه نشود.

گروه E : اردن و کره جنوبی و بحرین هر سه شانس سرگروهی دارند.

در گروه E که اردن با مساوی در مقابل کره جنوبی شگفتی بعدی را رقم زد و باعث دردسر برای کره جنوبی شد و شانس صعود بحرین را افزایش داد و خود را بعنوان مدعی صعود مطرح کرد .

گروه F: شانس کم عمان برای صعود

images 1705993743 65af660f54a9e

در گروه F عربستان و تایلند در آخرین بازی برای سرگروهی خواهند جنگید.

صعود تیم های سوم هر گروه

تیم های سوم از هر گروه نیز صعود خواهد کرد . با توجه به صعود تیم های سوم مرحله یک هشتم با 18 تیم برگزار خواهد شد و حریفان تیم های اول هر گروه تیم های سوم خواهند بود که حریفان آسان تری هستند.

images 1705993743 65af660f56ae4

با توجه به جدول بالا احتمال رودررویی ایران با کشور های عمان ،سوریه یا چین وجود دارد. که باید منتظر روز جمعه و تعیین حریفان باشیم ولی با توجه به احتمالات امسال سال عجیبی برای تعیین قهرمان است چون در سالیان اخیر نیز هیچ کدام از مدعیان اول قاره مانند ایران، کره جنوبی و عربستان توفیقی نداشتند ولی تیم هایی مثل عربستان سعی در بازیابی وجه فوتبالی قدیمی خود در قاره آسیا هستند. به هر حال باید منتظر روزهای آتی رقابت ها باشیم.

در پایان با توجه به شرایط اقتصادی کشور های خلیج فارس و پول پاشی های این کشورها اکثر نظریه پرداز ها احتمال قهرمانی یکی از کشور های عربی حاشیه خلیج فارس را بیشتر می دانند که در این میان قطر و عربستان و عراق از شانس بیشتری برخوردار هستند . یکی دیگر از اهداف رسیدن به قهرمانی توسط این کشور ها جذب سرمایه گذار بیشتر در حوزه های مختلف همچون املاک و مستغلات می باشد که گروه برتر ملک متخصص سرمایه گذاری مطمعن در حوزه املاک در این کشور ها می باشد. با توجه به حضور فرد سرمایه گذار در این کشور ها نیاز دارد زبان آن کشور را یاد بگیرد که برای یادگیری سریع در مدت 30 روز می توانید از پکیج های آموزش زبان فروشگاه آف لند بصورت آنلاین با قیمت تقریبا رایگان استفاده نمایید.

69 / 100

دیدگاهتان را بنویسید