ماموت بار زیرمجموعه گروه حمل و نقل آموت بار

مجموعه باربری ماموت بار تحت نظارت گروه حمل و نقل آموت بار مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. این مجموعه با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه حمل بار بین شهری با نیسان بار و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 65000 راننده فعال در سراسر ایران، موجب ایجاد بزرگ ترین ناوگان سبک بار در کشور شده است. باربری ماموت بار با مدیریت محمد درویشی نیا به عنوان بهترین و معتبرترین باربری در میان متقاضیان حمل بار شناخته می شود، به این صورت که در هر جایی از ایران قرار داشته باشند، به راحتی می توانند از خدمات این باربری بهره مند شوند.

برقراری ارتباط با این باربری از طریق تماس با شماره پنج رقمی 02152901 امکان پذیر است. پشتیبانی ماموت بار به صورت شبانه روزی و در همه روزهای هفته پاسخگویی شما مشتریان گرامی است.

cb34a804 f140 47d0 b018 84d602328fb6

خدمات ماموت بار به عنوان زیر مجموعه آموت بار

در مجموعه باربری ماموت بار، برای حمل بار بین شهری خدمات ویژه ارائه می شود که در هیچ باربری دیگر چنین خدماتی وجود ندارد و به عنوان ویژگی های انحصاری آن محسوب می شود. به این صورت که مشتریان در هیچ باربری دیگری نمی توانند از این خدمات باربری بین شهری بهره مند شوند. از میان این خدمات می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد. به این صورت که با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه مشتریان می توانند از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شوند و در هر موقعیتی قرار داشته باشد، امکان رصد وضعیت بار برای آنها وجود دارد. به طور کلی می توان بیان کرد که بارنامه به منزله سند رسمی در حمل و نقل بین شهری است و با استفاده از آن امکان پیگیری وضعیت بار برای مشتریان وجود خواهد داشت.

همچنین صدور بیمه نامه معتبر براساس ارزش بار، موجب افزایش ایمنی در باربری بین شهری و پرداخت خسارت در صورت بروز آسیب به بار می شود. به این صورت که بیمه متعهد خواهد بود در هنگام بروز آسیب به علت حوادث غیرقابل پیش بینی مانند آتش سوزی، سرقت، حوادث رانندگی و سایر موارد، خسارت بار را به طور کامل پرداخت کند.

با توجه به خدمات ذکر شده می توان بیان کرد که شما متقاضیان حمل بار بین شهری نباید به باربری هایی که چنین خدماتی را به مشتریان خود ارائه نمی دهند، اعتماد کنید؛ زیرا در هنگام نرسیدن بار به مقصد یا در زمان دیر رسیدن بار، بدون بارنامه نمی توانید وضعیت بار خود را پیگیری کنید یا در صورت بروز آسیب به بار امکان دریافت خسارت برای شما وجود نخواهد داشت.

درواقع می توان بیان کرد که با بهره مندی از خدمات ویژه گروه حمل و نقل آموت بار، مشتریان دیگر دغدغه ای در زمینه حمل بار نخواهند داشت و مطمئن خواهند بود بار آنها به صورت کاملا سالم به مقصد خواهد رسید؛ زیرا تمام موارد ایمنی (مانند صدور بیمه نامه و بارنامه) در این مجموعه باربری با استانداردهای لازم رعایت می شود.

باربری تهران به شهرستان با ماموت بار

حمل بار از تهران به شهرستان جزو مواردی است که به صورت روزانه متقاضیان بسیاری دارد و مشتریان همواره به دنبال بهترین باربری با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ کرایه هستند. برهمین اساس پیشنهاد می شود که برای باربری تهران به شهرستان از خدمات باربری مجموعه باربری ماموت بار استفاده کنید.

در این باربری تمام امور مربوط به حمل بار بین شهری مانند محصولات صنعتی و تولیدی، حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامپروری، حمل تجهیزات کارخانه ای و کارگاهی، حمل اثاثیه منزل و جهیزیه، حمل خرده بار با انواع ماشین باربری مجهز مانند نیسان بار و وانت بار به صورت کاملا حرفه ای از تهران به شهرستان انجام می شود.

در مجموعه باربری ماموت بار تحت نظارت گروه حمل و نقل آموت بار برای باربری تهران به شهرستان خدمات ویژه ارائه می شود و همواره سعی در خدمات دهی به بهترین صورت با بالاترین کیفیت و پایین ترین تعرفه است. برهمین اساس آموت بار به عنوان معتبرترین باربری در میان مشتریان شناخته شده که با استفاده از خدمات این باربری ایمن، دیگر نگرانی درباره باربری بین شهری وجود نخواهد داشت.

درواقع می توان بیان کرد که آموت بار با داشتن ماشین های باربری مجهز برای باربری بین شهری و رانندگان حرفه ای در سراسر کشور، بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل برای باربری تهران به شهرستان محسوب می شود. برهمین اساس متقاضیان حمل بار در هر نقطه ای از تهران قرار داشته باشند، می توانند به بهترین و با کیفیت ترین باربری با ارزان ترین تعرفه حمل بار دسترسی پیدا کنند و با اطمینان خاطر بار خود را به این مجموعه باربری بسپارید.

نیسان بار

حمل بار با انواع ماشین باربری

برای انجام باربری ایمن به صورت بین شهری، استفاده از ماشین باربری مجهز و سالم از لحاظ فنی و ظاهری بسیار اهمیت دارد. همچنین از آنجایی که حمل بار بین شهری باید با رعایت تمام نکات ایمنی و استاندارد انجام شود تا آسیبی به بار وارد نشود، لازم است که برای این کار از بهترین ماشین های باربری استفاده شود. در باربری ماموت بار، انواع ماشین باربری برای حمل بار به کار گرفته می شود که همین مورد موجب افزایش رضایت مشتریان و جلب اعتماد آنها به این مجموعه باربری شده است.

در گروه حمل و نقل آموت بار برای باربری بین شهری متناسب با حجم و وزن بار، ماشین باربری انتخاب می شود. از میان ماشین های مورد استفاده در این باربری می توان به وانت بار با انواع مختلف مانند وانت نیسان، وانت پراید، وانت آریسان، وانت مزدا، کامیون و خاور اشاره کرد. در ضمن با توجه ویژگی های بار، تجهیزات لازم در آنها به کار برده می شود و متناسب با نوع بار، ماشین های باربری روباز، مسقف، کفی و یخچالدار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای حمل بارها حجیم با وزن های بالا، ماشین های باربری مانند تریلی به کار گرفته می شود. درواقع می توان بیان کرد که در این باربری از ماشین های سبک تا ماشین های نیم سنگین و ماشین های سنگین برای حمل بار بین شهری استفاده می شود.

برای باربری ایمن و با کیفیت لازم است که بدانید تنها استفاده از ماشین باربری مجهز کافی نخواهد بود، بلکه باید از رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر استفاده شود. این مورد نیز در مجموعه باربری آموت بار همواره مورد توجه قرار دارد، به این صورت که به جز استفاده از بهترین ماشین های باربری، تنها با رانندگان حرفه ای و با تجربه همکاری می شود؛ زیرا آسیب نرسیدن به بار مشتریان، سالم رساندن بار و در نهایت رضایت آنها، جزو اهداف اصلی این باربری محسوب می شود. در این باربری همواره به رانندگان توصیه می شود که با احتیاط لازم و با سرعت مجاز رانندگی کنند تا مانع از رسیدن آسیب به بار مشتریان شوند و باربری ایمن را مورد توجه قرار دهند.

حمل بار بین شهری با نیسان بار

از میان پرکاربردترین ماشین باربری در حمل بار بین شهری می توان به وانت نیسان اشاره کرد که به علت مزایای فراوان، به صورت روزانه متقاضیان بسیار دارد. درواقع نیسان بار به دلایل مختلفی مانند نداشتن محدودیت تردد در سطح شهر، ظرفیت بالای 2 تن، توان موتور بالا و امکان حمل بار با آن در تمام جاده های کشور (حتی جاده های صعب العبور و پر از پیچ و خم) و هزینه باربری با توجه به حجم بار، جزو محبوب ترین ماشین باربری در بین مشتریان شناخته شده است.

انتخاب یک باربری ایمن و معتبر، جزو دغدغه های اصلی صاحبان بار در هنگام حمل بار بین شهری با نیسان بار است. استفاده از خدمات مجموعه باربری ماموت بار، موجب ایجاد آسودگی مشتریان برای حمل بار با نیسان بار بین شهری می شود. این مجموعه تمام امور باربری را به صورت کاملا ایمن توسط نیروهای متخصص و حرفه ای با انواع وانت بار انجام می دهد.

وانت بار

تعرفه باربری بین شهری

تعرفه باربری مطابق با نرخ اتحادیه باربری به صورت سالیانه به تمام فعالان این حوزه اعلام می شود و برهمین اساس ملزم به رعایت آن هستند. البته با توجه به عوامل موثر بر باربری هزینه حمل بار به صورت نهایی مشخص می شود و امکان تعیین تعرفه ثابت برای انواع باربری وجود ندارد. از میان عوامل موثر بر تعرفه باربری می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نوع بار
 • وزن و حجم بار
 • زمان باربری
 • مبدا و مقصد باربری برحسب کیلومتر
 • مدت زمان بارگیری و تخلیه بار
 • نوع ماشین باربری، تجهیزات و سوخت آن (بنزینی یا گازوئیلی بودن ماشین بر هزینه آن تاثیرگذار است)
 • فصل باربری (نرخ کرایه فصل سرما و بارندگی با فصل گرما تفاوت دارد)
 • فوریت در باربری
 • نوع جاده و مسافت باربری (هزینه باربری جاده همواره با جاده صعب العبور متفاوت است)
 • نیروی مورد استفاده برای حمل بار و بسته بندی
 • و…

همچنین استفاده از بیمه نامه با توجه به ارزش بار و درخواست مشتری بر تعرفه باربری تاثیرگذار است و موجب افزایش هزینه باربری می شود. در گروه حمل و نقل ماموت بار تعرفه باربری مطابق با نرخ اتحادیه باربری و با توجه به ویژگی های بار محاسبه می شود و برای اطلاع از قیمت دقیق مشتریان می توانند با پشتیبانی آموت بار تماس بگیرند و قیمت دقیق آن مطلع شوند. درواقع این امکان برای متقاضیان حمل بار وجود دارد که قبل از ثبت درخواست باربری می توانند درباره هزینه باربری اطلاعات لازم را کسب کنند. سپس با در نظر گرفتن بودجه و مقایسه هزینه باربری های مختلف، انتخاب استفاده از خدمات باربری موردنیازشان راحت تر خواهد بود.

حمل و نقل

شماره تلفن باربری

دسترسی به شماره باربری جزو موارد با اهمیت برای متقاضیان حمل بار است که با استفاده از آن می توانند از هزینه باربری و نحوه حمل بار و خدمات مورد نیاز خود اطلاعات لازم را کسب کنند.

با استفاده از شماره تلفن باربری امکان برقرای ارتباط با کارشناسان میسر می شود و مشتریان به راحتی می توانند از خدمات باربری مطلع شوند و درخواست باربری خود را ثبت کنند. بنابراین برای دسترسی سریع تر شما مشتریان گرامی، شماره پنج رقمی ماموت بار 02152901 است که از طریق آن می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و اعلام بار کنید.

همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت لیست نمایندگی های ماموت بار را همراه با شماره تلفن مشاهده کنید. سپس در هر شهری که ساکن هستید، با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید و با ارائه مشخصات بار، درخواست باربری خود را ثبت کنید تا ماشین باربری مورد نیاز برای شما ارسال شود.

اعلام بار برای حمل بار بین شهری

برای اعلام بار در مجموعه باربری آموت بار شما مشتریان گرامی می توانید وارد کانال های اعلام بار شهر خود مانند تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز و قزوین شوید و یا با مشاهده لیست نمایندگی های ماموت بار با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید، سپس با ثبت درخواست منتظر ماشین باربری متناسب با بار خود شوید. در این باربری در کمتر از یک ساعت بارگیری در مبدا انجام می شود و با رعایت تمام موارد ایمنی برای باربری بین شهری، در سریع ترین زمان ممکن (البته با سرعت مجاز) بار در مقصد به صورت کاملا سالم تخلیه می شود.

همچنین اگر به عنوان راننده بین شهری نیسان بار به دنبال بارهای مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل کالاهای صنعتی و تولیدی هستید، می توانید در شبکه های اجتماعی آموت بار و سامانه اعلام بار عضو شوید و با ارائه مدارک لازم و تایید از سوی مجموعه، بار مورد نظر خود را انتخاب و آماده همکاری با آموت بار شوید.

باربری

ویژگی‌های انحصاری باربری ماموت بار

 • هوشمندسازی سامانه صدور بارنامه (پیگیری وضعیت بار به صورت آنلاین)
 • باربری ارزان و ایمن مطابق با استانداردهای حمل و نقل بین شهری
 • نخستین ناوگان سبک بار در ایران
 • ارائه خدمات باربری بین شهری با پوشش سراسری
 • بیش از 34 نمایندگی در مراکز استان های کشور
 • 64000 راننده فعال در سراسر کشور
 • ارائه بهترین خدمات باربری به صورت شبانه روزی با پشتیبانی 24 ساعته
 • قیمت‌دهی سریع و حقیقی
 • پایین نگه داشتن نرخ و تعرفه حمل بار بین شهری
 • گستردگی حمل بار بین شهری به صورت سراسری (باربری تهران به شهرستان و باربری شهرستان به تهران)
 • صدور بیمه نامه رسمی و معتبر با درخواست مشتری برای تمام امور باربری (با ارزش 1 میلیون تومان تا 100 میلیارد تومان)
 • ارائه خدمات ویژه به متقاضیان حمل بار (اعزام نیروی حمل و بسته بندی حرفه ای و با تجربه)
 • استفاده از ماشین های باربری مناسب برای حمل و نقل بین شهری و سالم از لحاظ فنی و ظاهری
 • اعزام رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر و قانونمند به رعایت تمام نکات ایمنی و رانندگی مجاز برای حفظ امنیت بار

نیسان برگشتی

باربری ارزان با ماموت بار

هزینه حمل بار جزو مسائلی بوده که همواره مورد توجه متقاضیان باربری بین شهری است و می توان بیان کرد که با توجه به آن باربری مورد نظر و متناسب با محموله خود را انتخاب می کنند. بر همین اساس گروه حمل و نقل ماموت بار سعی می کند که بهترین خدمات را با پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان حمل بار ارائه دهد. به صورتی که در میان مشتریان به عنوان معتبرترین باربری با تعرفه ارزان شناخته شده است.

در مجموعه باربری ماموت بار تمام امور مربوط به حمل بار بین شهری با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار توسط رانندگان حرفه ای و با تجربه انجام می شود. بنابراین مشتریان می توانند بدون هیچ نگرانی و با باور بر اینکه تمام موارد ایمنی برای سالم ماندن بار انجام می شود، از خدمات این باربری برای ارسال بار خود استفاده کنند.

استعلام قیمت از ویژگی های انحصاری این باربری است که با این کار متقاضیان می توانند قیمت باربری های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند و این آگاهی را به دست آورند که هزینه باربری در ماموت بار با توجه به نوع خدمات در پایین ترین نرخ کرایه باربری قرار دارد و به نوعی باربری ارزان محسوب می شود.

اگر شما متقاضیان حمل بار بین شهری در زمره افرادی هستید که باربری ایمن و با کیفیت برای شما دارای اهمیت است، فقط با یک بار استفاده از خدمات گروه حمل و نقل ماموت بار ، یکی از مشتریان دائمی این باربری خواهید شد. ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و نرخ کرایه مناسب از ویژگی های انحصاری گروه حمل و نقل آموت بار محسوب می شود که بر همین اساس، اعتماد و رضایت مشتریان این باربری در حال افزایش است.

در نهایت می توان بیان کرد که مجموعه باربری آموت بار با توجه به گسترش خدمات خود به صورت سراسری و در راستای ارتقای خدمات خود در زمینه حمل و نقل بین شهری، به بزرگ ‌ترین ناوگان سبک بار در ایران تبدیل شده است.

75 / 100

دیدگاهتان را بنویسید