» معرفی کسب و کار » کسب درآمد از بازار ارز و طلا تا 5000 دلار با بروکر اینوسلو
images 1693306106 64edccfa7b555 jpg
معرفی کسب و کار

کسب درآمد از بازار ارز و طلا تا 5000 دلار با بروکر اینوسلو

آگوست 29, 2023 70129

همیشه راه اندازی یک کسب و کار درآمدزا و پرسود یکی از دغدغه های بسیاری از افراد است. بسیاری فکر میکنند برای اینکه درآمد بالایی داشته باشند حتما باید کسب و کارهای سخت و پیچیده را مدیریت کنند در حالیکه با روزی چند ساعت زمان میتوانید درآمد بالایی داشته باشید.

شما میتوانید با یادگیری معاملات فارکس و تجارت در این بازار خیلی سریع و بدون دردسر درآمد ارزی داشته باشید و به کمک بروکر فارکس اینوسلو به راحتی بصورت ریالی هزینه های سرمایه گذاری را واریز و برداشت کنید. این کارگزاری با پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته یکی از بهترین بروکرهای فارکس است که خدمات خود را علاوه بر زبان های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، هندی، ترکی و سایر زبانها، به زبان فارسی هم ارائه میدهد.

بروکر اینوسلو طرح هایی را اجرا می کند که شما میتوانید تا 5000 دلار درآمد داشته باشید. طرح کش بک و پاداش 50 درصدی دو نمونه از این طرحها هستند. جهت ثبت نام فارکس کلیک کنید، البته برای ورود به سایت باید از vpn استفاده نمایید.

کسب درآمد دلاری فارکس

معاملات فارکس چیست؟

بازار فارکس (همچنین به عنوان FX یا ارز خارجی شناخته می شود) به بازار جهانی اشاره می کند که در آن بانک ها، موسسات و افراد در مورد نرخ مبادله بین ارزهای فیات حدس و گمان می زنند. بازار فارکس بزرگترین بازار مالی در جهان است.

به عنوان یک معامله گر فارکس، شما در مورد افزایش یا کاهش قیمت یک ارز در برابر ارز دیگر حدس می زنید.

بنابراین، «معاملات فارکس» را می‌ توان به عنوان فرآیند سفته ‌بازی قیمت ارز برای تلاش برای کسب سود تعریف کرد.

ارزش یک ارز تحت تأثیر رویدادهای اقتصادی، سیاسی، ژئوپلیتیکی و جریان های تجاری و مالی است.

کسب درآمد با پاداش 50 درصدی اینوسلو

انجام معامله در بازار ارز ساده است. مکانیسم یک معامله بسیار شبیه به آنچه در سایر بازارهای مالی (مانند بازار سهام) یافت می شود، است، بنابراین اگر تجربه ای در معامله دارید، قطعا خیلی سریعتر میتوانید در فارکس مسلط شوید و کسب درآمد کنید.

هدف از معاملات فارکس مبادله یک ارز با ارز دیگر به این انتظار است که قیمت تغییر کند. به طور دقیق تر، ارزش ارزی که خریداری کرده اید در مقایسه با ارزی که فروخته اید افزایش می یابد.

نرخ مبادله صرفاً نسبت یک ارز در برابر ارز دیگر است. به عنوان مثال، نرخ مبادله USD/CHF نشان می‌دهد که چند دلار آمریکا می‌تواند یک فرانک سوئیس بخرد، یا چند فرانک سوئیس برای خرید یک دلار آمریکا نیاز دارید.

جفت ارز

ارزها همیشه به صورت جفت نقل می شوند، مانند GBP/USD یا USD/JPY.

دلیل قیمت گذاری آنها به صورت جفت این است که در هر معامله ارزی، شما همزمان یک ارز را می خرید و دیگری را می فروشید.

چگونه متوجه می شوید چه ارزی را بخرید و کدام را بفروشید؟

سوال عالی است! اینجاست که مفاهیم ارزهای پایه و مظنه به میان می آیند.

ارز مبنا و مظنه

هر زمان که یک پوزیشن باز در معاملات فارکس دارید، یک ارز را با ارز دیگری مبادله می کنید. ارزش ارزها نسبت به سایر ارزها تعیین شده است.

اولین ارز فهرست شده در سمت چپ اسلش (“/”) به عنوان ارز پایه شناخته می شود

ارز پایه عنصر مرجع برای نرخ مبادله جفت ارز است.

دومین ارز فهرست شده در سمت راست، ارز پیشخوان یا مظنه نام دارد

 

 

هنگام خرید، نرخ مبادله به شما می گوید که برای خرید 1 واحد از ارز پایه، چند واحد ارز مظنه بپردازید.

مثلا، برای خرید 1 پوند انگلیس باید 1.21228 دلار آمریکا بپردازید.

هنگام فروش، نرخ مبادله به شما می گوید که چند واحد از ارز مظنه را برای فروش یک واحد ارز پایه دریافت می کنید.

یعنی با فروش 1 پوند انگلیس، 1.21228 دلار آمریکا دریافت خواهید کرد.

نرخ مبادله یا «قیمت» نشان می‌دهد که چقدر از ارز مظنه  برای دریافت یک واحد از ارز پایه مورد نیاز است.

اگر EUR/USD بخرید به این معنی است که شما ارز پایه را می خرید و همزمان ارز مظنه را می فروشید.

به زبان ساده ، «یورو بخر، دلار بفروش».

اگر باور داشته باشید که ارز پایه نسبت به ارز مظنه افزایش (ارزش افزایش) پیدا می کند، جفت ارز را می خرید.

اگر فکر می کنید ارز پایه نسبت به ارز مظنه کاهش می یابد (ارزش خود را از دست می دهد) جفت را می فروشید.

با وجود این همه جفت ارز برای معامله، کارگزاران فارکس چگونه می ‌دانند که کدام ارز را به عنوان ارز پایه و ارز مظنه فهرست کنند؟

خوشبختانه، نحوه مبادله جفت ارز در بازار فارکس استاندارد شده است.

ممکن است متوجه شده باشید که ارزهایی که به عنوان یک جفت ارز ارائه می‌شوند معمولاً با یک اسلش («/») از هم جدا می‌شوند.

فقط بدانید که این یک موضوع ترجیحی است و ممکن است اسلش حذف شود یا با نقطه، خط تیره یا اصلاً هیچ چیز جایگزین شود.

به عنوان مثال، برخی از معامله گران ممکن است “EUR/USD” را به صورت “EUR-USD” یا فقط “EURUSD” تایپ کنند. معنی همه آنها یکسان است.

“Spread” چیست؟

تفاوت بین قیمت پیشنهادی و پیشنهادی به عنوان SPREAD شناخته می شود.

مثلا فرض کنید در جفت EUR/USD ، قیمت پیشنهادی 1.34568 و قیمت درخواستی 1.34588 است.

اگر می خواهید یورو را بفروشید، روی “فروش” کلیک کنید و یورو را به قیمت 1.34568 می فروشید.

اگر می خواهید یورو بخرید، روی “خرید” کلیک کنید و یورو را با قیمت 1.34588 خریداری خواهید کرد. تفاوتی که در این دو قیمت وجود دارد به عنوان اسپرد شناخته میشود.

اهرم چیست؟

اهرم استفاده از پول قرض گرفته شده برای تقویت نتایج یک سرمایه گذاری است.

شرکت ها از اهرم برای افزایش بازده پول سرمایه گذاران استفاده می کنند و سرمایه گذاران می توانند از اهرم برای سرمایه گذاری در معاملات فارکس استفاده کنند. معامله با پول قرض گرفته شده نیز به عنوان معامله مارجین شناخته می شود.

برای درک اهرم، تفاوت بین تلاش برای بلند کردن یک سنگ بزرگ تنها با دستان خود در مقابل با یک اهرم بلند را در نظر بگیرید.

اهرم به شما اجازه می دهد تا برای بلند کردن اجسام بسیار سنگین تر از آنچه قدرت شما به تنهایی اجازه می دهد، قدرت شما تقویت شود. با استقراض پول، سرمایه گذاران می‌توانند سرمایه گذاری خود را افزایش دهند، البته ریسک خود را نیز افزایش می دهند.

سرمایه گذاران می توانند تقریباً هر ارز در جهان را از طریق بازار ارز خارجی (فارکس) معامله کنند. بازده مورد انتظار معاملات ارزی مشابه بازار پول و کمتر از سهام یا اوراق قرضه است. با این حال، با استفاده از اهرم می توان هم بازده و هم ریسک را افزایش داد.

مزایا برای معامله گران فعال

معاملات ارزی معمولا برای معامله گران فعال سودآورتر از سرمایه گذاران منفعل است. بازار ارز بهشت معامله گران فعال است. بازار فارکس نقد شونده ترین بازار جهان است. کارمزدها اغلب صفر هستند و اسپردهای پیشنهادی نزدیک به صفر هستند. اسپرد نزدیک به یک پیپ برای برخی از جفت ارزها رایج است. معاملات مکرر فارکس بدون هزینه تراکنش بالا امکان پذیر است.

اگرچه فارکس به عنوان بازاری ریسکی شهرت دارد، اما در واقع مکانی ایده آل برای شروع معاملات فعال است. تا زمانی که از اهرم استفاده نکنید، ارزها معمولاً نوسانات کمتری نسبت به سهام دارند.

در نهایت، بازار فارکس دسترسی به سطوح بسیار بالاتری از اهرم را برای معامله گران با تجربه فراهم می کند. معمولاً در بازار فارکس می توان 50 به 1 اهرم دریافت کرد و گاهی اوقات ممکن است 400 به 1 اهرم به دست آورد. این اهرم بالا یکی از دلایل پرخطر بودن معاملات ارزی است.

معامله گران جدید فارکس نباید از اهرم بالا استفاده کنند. بهتر است شروع به استفاده از اهرم کم یا بدون اهرم در معاملات خود کنید و به تدریج با افزایش سود و تجربه آن را افزایش دهید.

معایب سرمایه گذاری منفعل در فارکس

سرمایه گذاران منفعل به ندرت در بازار فارکس درآمد کسب می کنند. دلیل اول این است که بازده نگهداری غیرفعال ارزهای خارجی مشابه بازار پول پایین است. وقتی سرمایه گذاران آمریکایی یورو را در بازار فارکس می خرند، واقعاً در بازار پول اتحادیه اروپا سرمایه گذاری می کنند. بازارهای پول در سراسر جهان به طور کلی بازده مورد انتظار پایینی دارند و فارکس نیز همینطور است.

مزایای بازار فارکس برای معامله گران فعال معمولاً برای سرمایه گذاران منفعل بی فایده یا حتی مضر است.

شروع کار با فارکس

بازار فارکس زمانی برای سرمایه گذاران عادی کمتر در دسترس بود، اما اکنون شروع به کار آسان است. به ویژه برای معامله گران ایرانی محدویت هایی وجود داشت.

ثبت نام برای کسب درآمد در اینوسلو

اما با راه اندازی های بروکر های معتبر مثل اینوسلو inveslo که علاوه بر پنل انگلیسی و سایر زبان های دنیا، وب سایت و پنل کاملا فارسی دارند محدودیت ها برطرف شده است. شما میتوانید با ورود به وب سایت invesloir.com به راحتی ثبت نام کنید، پاداش دریافت کنید و در بازار فارکس، معاملات طلا، معاملات نفت و سایر ابزارهای مالی سرمایه گذاری کنید.

69 / 100

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×