قرص ول من چیست و چه مزایایی دارد؟

قرص ول من اورجینال ویتابیوتیکس با فرمولاسیون خاص خود شامل جینسنگ، L_carnitine، Co_Q۱۰، منیزیم و ویتامین‌های گروه B (B۱، B۶، B۱۲) است که به تولید انرژی کمک می‌کند. این مولتی ویتامین برای آقایان منحصر به فرد است، زیرا ترکیباتی مانند جینسینگ، Co_Q۱۰، ویتامینE، ال-آرژینن، زینک و سایر مواد معدنی که در آن وجود دارد،

تاثیر بسیاری در سلامت جنسی دارد و به افزایش قدرت باروری و توانایی جنسی آقایان کمک می‌کند. قرص ول من اورجینال با تامین نیازهای روزانه به مواد ضروری و سایر آنتی اکسیدان‌ها، می‌تواند در بهبود و افزایش قدرت عملکرد سیستم ایمنی موثر باشد و مقاومت بدن در برابر بیماری‌های فصلی و عفونی را افزایش دهد.

بیشتر بخوانید:

ویژگی های قرص ول من

عوارض قرص ولمن برای اقایان

عوارض قرص ولمن برای اقایان

 

محافظت از بدن در برابر رادیکال‌های آزاد ناشی از فعالیت‌های سنگین و ورزش، به حفظ سلامتی و شادابی پوست و جلوگیری از ریزش موها کمک می‌کند. همچنین، تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز آقایان در تمام سنین، به تقویت قوای جنسی و افزایش قدرت باروری کمک می‌کند. این محصولات بدون شکر، گلوتن، نمک و مخمر بوده و فاقد نگهدارنده و رنگ مصنوعی هستند. همچنین، با تقویت سیستم ایمنی بدن، به حفظ سلامت عمومی کمک می‌کنند. علاوه بر این، عصاره جینسینگ که در این محصولات وجود دارد، به تولید انرژی در بدن کمک می‌کند.

چطور مصرف کنیم

تاثیر قرص ول من بر اسپرم

تاثیر قرص ول من بر اسپرم

 

روزانه یک قرص ولمن اورجینال باید با غذا و مقدار کافی آب مصرف شود. مصرف این دارو باید مطابق دستور پزشک صورت گیرد و همراه با غذا بخورد. آب نیز باید به اندازه کافی مصرف شود تا دارو به درستی در بدن جذب شود. حتما باید دستورات پزشک را رعایت کرده و تعداد و زمان مصرف دارو را به دقت پیروی کنید.

لطفا دقت کنید

در صورتی که شما با بیماری‌های خاصی مبتلا هستید یا از داروهای دیگر، به ویژه داروهای ضد انعقاد استفاده می‌کنید، قبل از مصرف آنها حتما با پزشک یا داروساز مشورت کنید. این اقدام می‌تواند به شما کمک کند تا از تداخل دارویی یا عوارض جانبی ناخواسته جلوگیری کنید. همچنین باید این دارو را در محلی نگهداری کنید که از دسترس کودکان دور باشد و در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتیگراد قرار داشته باشد. قرص را به طور کامل بلعیده و از جویدن، خردکردن و یا نصف کردن آن پرهیز کنید زیرا این اقدام ممکن است تأثیرات دارو را تغییر دهد. لازم به ذکر است که این فرآورده برای تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری مناسب نیست و باید به عنوان همراه درمانی با دستور پزشک مصرف شود.

قرص ول من برای زود انزالی

قرص ول من برای زود انزالی

جدول ترکیبات قرص ول من اورجینال

ترکیباتمقدار در هر قرصدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین A (۲۵۰۰IU)۷۵۰µg RE۹۴%
ویتامین D۳ (۲۰۰IU)۵µg۱۰۰%
ویتامین E (منبع طبیعی)۲۰mg α-TE۱۶۷%
ویتامین C۶۰mg۷۵%
ویتامین B۱ (تیامین)۱۲mg۵۱۰۹۱%
ویتامین B۲ (ریبوفلاوین)۵mg۳۵۷%
ویتامین B۳ (نیاسین)۲۰mg NE۱۲۵%
ویتامین B۶ (پیریدوکسین)۹mg۶۴۳%
ویتامین B۹ (فولیک اسید)۵۰۰µg۲۵۰%
ویتامین B۱۲ (کوبلامین)۹µg۳۶۰%
ویتامین B۷ (بیوتین)۵۰µg۱۰۰%
ویتامین B۵ (پانتوتنیک اسید)۱۰mg۱۶۷%
آهن۶mg۴۳%
منیزیم۵۰mg۱۳%
زینک (روی)۱۵mg۱۵۰%
ید۱۵۰µg۱۰۰%
منگنز۳mg۱۵۰%
کوپر۱۰۰۰µg۱۰۰%
کروم۵۰µg۱۲۵%
سلنیوم۱۵۰µg۲۷۳%
سیلیکون۱۰mg**
آرژنین۲۰mg**
متیونین۲۰mg**
بتاکاروتن۲mg**
P.A.B.A.۲۰mg**
جینسینگ سیبری۲۰mg**
بیوفلاوونوید۱۰mg**
کوآنزیم کیوتن۲mg**
ال-کارنیتین۳۰mg**

 

کلمات کلیدی:

قرص ول من اورجینال بانوان / قرص ولمن برای خانمها / زمان مصرف قرص ول من / قرص ول من نی نی سایت / عوارض قرص ول من پروستات

86 / 100

دیدگاهتان را بنویسید