» معرفی کسب و کار » بهترین سایت خرید و اجاره تجهیزات پزشکی کدام است؟
معرفی کسب و کار

بهترین سایت خرید و اجاره تجهیزات پزشکی کدام است؟

فوریه 5, 2024 5035

بسیاری از سالمندان و بیمارانی که دوران نقاهت شان را در منزل سپری می کنند، برای بهبود حال جسمی شان به استفاده از تجهیزات پزشکی نیاز دارند.

اگر شما هم برای خودتان و یا عزیزان تان به تجهیزات پزشکی نیاز دارید در این مقاله همراه ما باشید تا سایت تجهیز سلامت را به عنوان بهترین سایت خرید و اجاره تجهیزات پزشکی معرفی کنیم.

بهترین سایت خرید و اجاره تجهیزات پزشکی کدام است؟

چرا بیماران به تجهیزات پزشکی نیاز دارند؟

تجهیزات پزشکی از مهم ترین وسایلی هستند که روند درمان و مراقبت از بیماران را آسان می کنند، از این جهت ممکن است پزشک برای بهبودی سریع تر بیماران استفاده از تجهیزات پزشکی را توصیه کند.

اغلب بیماران ترجیح می دهند که دوران نقاهت بیماری های شان را در منزل و دور از عفونت های بیمارستانی سپری کنند، از این جهت ممکن است بیماران جهت بهبودی سریع تر شان تصمیم به اجاره و خرید تجهیزات پزشکی بگیرند.

مزایای خرید و اجاره تجهیزات پزشکی از مراکز معتبر

  1. با توجه به شیوع ناگهانی بیماری کرونا و مواجهه با بیماری های جدی، اهمیت اجاره و خرید تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی، مراکز مراقبتی و حتی منازل افزایش پیدا کرده است.
  2. مهم ترین ویژگی تجهیزات و محصولات موجود در فروشگاه های معتبر کیفیت بالای تجهیزات و لوازمی است که اجاره داده می شوند و به فروش می رسند می باشد.
  3. در مراکز معتبر محصولات متنوعی برای فروش و اجاره وجود دارند و امکان انتخاب بهترین گزینه برای بیمارتان وجود دارد.
  4. قیمت تجهیزات پزشکی در فروشگاهی معتبر کاملاً منصفانه بوده و مطابق با نرخ های تعیین شده توسط وزارت بهداشت کشور دریافت می شود.
  5. ارسال کالا و تجهیزاتی که از مراکز معتبر خریداری می کنید در سریع ترین مان و با بهترین روش ها انجام می شود.
  6. امکان خرید و اجاره جدید ترین محصولات از مراکز معتبر وجود دارد.

بهترین سایت خرید و اجاره تجهیزات پزشکی

بهترین سایت خرید و اجاره تجهیزات پزشکی

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه خرید و اجاره تجهیزات پزشکی به ارائه خدمات می پردازند، از این جهت ممکن است انتخاب شرکت جهت اجاره و خرید تجهیزات پزشکی مقداری سخت به نظر برسد.

تجهیز سلامت فروشگاه مجاز و معتبر خرید و اجاره تجهیزات پزشکی است که دارای مجوزهای رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است که به اجاره و فروش انواع تجهیزات تخصصی پزشکی با کیفیت می پردازد، هزینه خرید و اجاره کلیه تجهیزات پزشکی در این مجموعه منصفانه و کاملاً مناسب است.

خرید تجهیزات پزشکی

در صورتی که بیمارتان برای مدت زمان طولانی و تا آخر عمر به تجهیزات پزشکی نیاز داشته باشد، خرید تجهیزات پزشکی با کیفیت بهترین مورد عنوان می شود، دقت داشته باشید برای بهترین عملکرد نیاز به پرداخت هزینه های سنگینی دارید تا بتوانید باکیفیت ترین تجهیزات را خریداری کنید.

اجاره تجهیزات پزشکی

در صورتی که خودتان یا بیمارتان تنها برای مدت زمان کوتاهی به تجهیزات پزشکی نیاز دارید می توانید تجهیزات پزشکی را از مراکز معتبری همچون تجهیز سلامت اجاره کنید.

اجاره تجهیزات پزشکی

خرید تجهیزات پزشکی بهتر است یا اجاره تجهیزات پزشکی

خرید یا اجاره تجهیزات پزشکی به شرایط و وضعیت بیمار و تخصص پزشک بستگی دارد، به صورت کلی در این بخش به معرفی معایب و مزایای اجاره تجهیزات پزشکی خواهیم پرداخت.

معایب خرید تجهیزات پزشکی

با خرید تجهیزات بیمارستان باید تا مدت های بسیاری تنها از یک محصول استفاده کند، قیمت خرید تجهیزات پزشکی بالا تر از اجاره آن ها است، در صورتی که تجهیزات پزشکی تان خراب شود باید برای تعمیر آن و خرید قطعات مورد نیاز هزینه جداگانه پرداخت کنید، ضمن این که برای نگهداری از محصولات به فضای جداگانه نیاز خواهید داشت.

مزایای اجاره تجهیزات پزشکی

با اجاره تجهیزات پزشکی می توانید محصولات متنوع با امکانات جدید را برای بیمارتان دریافت کنید، ضمن این که هزینه اجاره تجهیزات پزشکی کمتر از خرید تجهیزات پزشکی است، ضمن این که با اجاره تجهیزات پزشکی نگران نگهداری و انبار کردن تجهیزات و هزینه های تعمیرات آن ها نخواهید بود، در صورتی که بیماران برای مدت زمان طولانی به تجهیزات پزشکی نیاز داشته باشد می توانید تجهیزات موردنیازشان را به صورت نامحدود اجاره کنید.

با اجاره تجهیزات پزشکی از مراکز معتبر می توانید به صورت 24 ساعته از پشتیانی مجموعه استفاده کرده و با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرده و سؤال های تان را به راحتی بپرسید.

کلیه محصولات تجهیز سلامت اجاره ای یا فروشگاهی توسط کارشناسان مجموعه بررسی خواهند شد.

چه تجهیزاتی در فروشگاه تجهیز سلامت قابلیت اجاره و خریداری دارند؟

تجهیز سلامت فروشگاهی مجاز و معتبر است که به اجاره و فروش انواع تجهیزات پزشکی از جمله تخت بیمارستانی، تشک مواج، اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن، فشارسنج، نبولایزر، بای پپ، سی پپ، اتو سی پپ، نبولایزر، واکر، بالابر بیمار، ساکشن، ونتیلاتور، پمپ DVT، نبولایزر، بالش طبی، ماساژور، دستگاه تصفیه هوا، دستگاه بخور و… می پردازد.

خرید و اجاره تجهیزات پزشکی از تجهیز سلامت چگونه انجام می شود؟

امکان اجاره و خرید تجهزات پزشکی به صورت اینترنتی و حضوری وجود دارد، جهت مشاوره رایگان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و اجاره تجهیزات پزشکی میتوانید در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته با شماره های درج شده در صفحه تماس بگیرید.

اجاره و خرید تجهیزات پزشکی از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه تجهیز سلامت در خیابان نواب تهران وجود دارد.

83 / 100

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×