کسب درآمد از وبلاگ نویسی برای خانم های خانه دار

کسب درآمد از وبلاگ نویسی برای همه افراد، بخصوص علاقه مندان به تولید محتوای متنی یک ایده خوب و کاربردی است. اگر فردی تحصیلکرده هستید و اکنون شغلی ندارید و فقط کارهای خانه داری را انجام می دهید، اما دلتان می خواهد خودتان نیز یک منبع درآمد داشته باشید، به شما تبریک می گوییم. در جای درستی قرار گرفته اید! شاید این بهترین فرصت است تا زمانی از طول روز را به نوشتن مطالب و انتشار آن در وبلاگ خودتان اختصاص بدهید. تعجب نکنید؛ اما وبلاگ نویسی می تواند درآمد خوبی را عایدتان کند…

می پرسید چگونه و از چه طریق؟… پاسختان را خواهیم داد.

در همین ابتدای مطلب باید به شما نکته مهمی را خاطرنشان سازیم. کسب درآمد از وبلاگ نویسی، یک شبه اتفاق نمی افتد اما اگر این شغل آنلاین در خانه را از همین حالا شروع کنید، امید است که سال آینده بتوانید درآمد خوبی کسب نمایید. باید بر روی وبلاگ خود، سخت کار کنید؛ هر روز مطالب جدید و جذاب بنویسید و مخاطبان زیادی به دست بیاورید.

وبلاگ نویسی با بلاگری تفاوت زیادی دارد. در وبلاگ نویسی، شما مطالب جذاب را در یک یا چند موضوع می نویسید و آن را منتشر می کنید. مخاطبان با محتواهای وبلاگ شما ارتباط برقرار می کنند. وقتی ترافیک سایت شما افزایش یافت، نوبت به درآمدزایی می رسد.

برای کسب درآمد از وبلاگ نویسی برای خانم های خانه دار، لازم است یک موضوع خوب و پرمخاطب پیدا کنید. ما اینجا هستیم تا مسیر رسیدن به این هدف را براتان هموارتر سازیم. تفاوتی نمی کند چند فرزند دارید؛ آیا از نکات و فنون تولید محتوای متنی اطلاعی دارید یا خیر؛ چیزی که مهم است اینکه باید تلاش کنید و از راه درست به مقصد برسید. برای درآمدزایی از راه وبلاگ نویسی، به برنامه ریزی دقیق نیاز دارید و باید به آن پایبند باشید.

اگر آماده هستید، مسیر کسب درآمد از وبلاگ نویسی در خانه را با هم شروع کنیم…..

مراحل وبلاگ نویسی و آماده‌سازی مقدمات کار

  • یک برنامه ریزی اولیه داشته باشید.
  • درباره وبلاگ نویسی و روش های تولید محتوا در اینترنت تحقیق کنید و مطالب جدید را بخوانید.
  • نام مناسبی برای وبلاگ خود پیدا کنید.
  • یک یا چند موضوع داغ و پرطرفدار را برای تولید محتوا و وبلاگ نویسی انتخاب کنید. موضوع مورد نظر شما باید در حوزه دانش یا علاقه مندی یا تخصص شما باشد تا بهترین نتیجه را به دست بیاورید.
  • از سرویس های وبلاگ نویسی رایگان استفاده کنید. بهتر است از همان ابتدای کار، به راه اندازی یک سایت وبلاگی ساده فکر کنید. وردپرس، بهترین گزینه است.
  • یک لوگوی خوب برای وبلاگ خود انتخاب کنید. طراحی این لوگو را به یک فرد حرفه ای بسپارید تا برای همیشه در ذهن مخاطب ماندگار باشد.
  • باید فهرستی از کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید، به گونه ای که با موضوعات وبلاگ شما همخوانی داشته باشند.
  • وبلاگ خود را با محتواهای روزانه، پر کنید. تولید محتوای متنی، اولین و بهترین کار است چرا که باعث می شود مطالب بیشتری در وبسایت شما دیده شوند.

راه اندازی وبلاگ یا یک سایت مجله ای تخصصی یکی از بهترین روش های کسب درآمد از وبلاگ نویسی برای خانم های خانه دار است. مراحل فوق را می توانید زیر نظر کارشناسان طراحی سایت اختصاصی دنبال کنید تا سریع تر و از روش های اصولی به هدف برسید.

وبلاگ نویسی موفق به مهارت تولید محتوای متنی نیاز دارد!

فرض می کنیم شما همه مقدمات فوق را برای کسب درآمد از وبلاگ نویسی آماده کردید. وبسایت استاندارد را راه اندازی نمودید و برای سئو سایت نیز برنامه ریزی کرده اید. اما همه اینها بدون تولید محتوای متنی، بی فایده است!

یک وبلاگ نویس، زمانی موفق است که بتواند درباره موضوعات مورد نظر خود، محتواهای متنی قوی و تأثیرگذار بنویسد. اگر تا امروز، اطلاعاتی درباره روش تولید محتوای متنی نداشتید، نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم تا یاد بگیرید چطور محتوای متنی خوب و جذاب بنویسید.

خرید کتاب آموزش تولید محتوای متنی، در کنار نکات تکمیلی زیر می تواند به خانم های خانه دار کمک کند تا در هر زمان و هر مکان، آموزش های لازم را برای نوشتن یک متن خوب و مخاطب پسند به دست بیاورند. شما نیز می توانید این کتاب الکترونیکی جامع را از وبسایت کافه محتوا خریداری کنید. با آموزش های حرفه ای که بر اساس تجربیات کاری است، به راحتی می توانید محتوای متنی درباره هر موضوعی بنویسید.

بیایید با همدیگر نگاهی به مهارت های نویسنده برای تولید محتوای متنی حرفه ای داشته باشیم.

5 راه ساده برای تقویت مهارت های تولید محتوای خلاقانه

مهارت های تولید محتوا

نویسندگی خلاق، همیشه هم کار آسانی نیست! اگر به کسب درآمد از تولید محتوای متنی و وبلاگ نویسی فکر می کنید باید تلاش کنید. ماه ها و بلکه سال ها باید مطالب مختلف را بخوانید و بنویسید. تولید محتوای متنی نه تنها یک حرفه و شغل است بلکه یک هنر هم محسوب می شود. در این قسمت به راه های ساده ای اشاره می کنیم که می تواند به پرورش خلاقیت شما در نویسنده شدن کمک کند.

1-زیاد مطالعه کنید

برای موفق شدن در تولید محتوای متنی، لازم است که هر چه بیشتر و بیشتر مطالعه کنید. وقتی متن ها و مطالب زیادی را می خوانید، ذهن شما درگیر اطلاعات متنوع می شود؛ دایره لغاتتان توسعه پیدا می کند و با شیوه نوشتاری متن های گوناگون نیز آشنا می شوید. در این شرایط، ذهن شما می تواند موضوعات مختلف را پردازش کند و به تدریج یاد می گیرید که درباره یک موضوع خاص، باید چطور بنویسید که مخاطبان را درگیر خود کنید.

2-نوشتن متن را بسیار تمرین کنید

برای تبدیل شدن به یک نویسنده محتوا و موفقیت در درآمدزایی وبلاگ، نیاز دارید که علاوه بر خواندن متن های مختلف، متن های زیادی نیز بنویسید. نگران نباشید که محتوای اولیه شما چندان دلچسب نیست. هرچه بیشتر تمرین کنید، متن های شما هر روز، بهتر و بهتر می شوند. شما درست همانند یک ورزشکار به تمرین کردن روزانه نیاز دارید.

نویسنده های خلاق، متن های متنوع را می نویسند، در انتخاب کلمات و جملات، حساسیت زیادی به خرج می دهند و در نهایت، محتوای متنی باکیفیت ارائه می دهند. چند تمرین خوب برای نوشتن متن عبارتند از: سفرنامه نویسی – نوشتن درباره فرهنگ های مختلف – نوشتن درباره اتفاق های روزمرگی – نوشتن درباره یک فیلم یا کتاب داستان.

3-با مردم، بیشتر صحبت کنید

مکالمه با افراد مختلف در جامعه می تواند ایده های تولید محتوای وبلاگ را به شما نشان دهد. در نوشتن محتوای متنی وبلاگ خود بهتر است بر روی مشکلات و چالش های مردم صحبت کنید و سپس راهکارهایی را به آنها نشان دهید. برقراری ارتباط با مردم، بیش از آنچه فکر می کنید می تواند در نوشتن متن به شما کمک کند.

4- تکنیک های مدیتیشن و کسب آرامش را امتحان کنید

برای موفقیت در کسب درآمد از وبلاگ نویسی، به ذهنی آرام نیاز دارید تا تمرکز کنید و ایده های نو بیابید. پیشنهاد می دهیم تکنیک های کسب آرامش و مدیتیشن را انجام دهید. این کارها می تواند وضوح فکری فوق العاده ای را برایتان به وجود بیاورد. مدیتیشن در اول صبح یا پایان شب، بهترین فرصت است. ایده های تولید محتوای متنی در هر زمان، به خودی خود خلق و پدیدار می شوند. تلاش کنید و مطمئن باشید که به نتیجه مطلوب می رسید.

5- سفر کنید

دنیا مانند یک کتاب بزرگ است. هر زمان که سفر می کنید، یک صفحه از کتاب را ورق می زنید. کسانی که سفر نمی کنند، این کتاب را نمی خوانند! برای رها شدن ذهن خود از مشغولی های روزمره، بهتر است سفر کنید؛ در طبیعت چادر بزنید؛ کنار ساحل قدم بزنید؛ کمپ کوهنوردی راه بیاندازید؛ در یک کلبه جنگلی ساکن شوید و … .

سفر کردن می تواند ذهن نویسنده را برای نوشتن محتوای خلاقانه تحریک کند. پیشنهاد می کنیم به جز در موارد ضروری، هنگام سفر، بیش از حد از تلفن همراه خود استفاده نکنید. به محض اینکه جرقه ای از ایده های نو و وبلاگ نویسی در ذهنتان ایجاد شد، آن را یادداشت کنید.

آموزش تولید محتوای متنی، مسیر آسان به سمت وبلاگ نویسی

آموزش تولید محتوای متنی

بیایید صادقانه صحبت کنیم! هدف شما از یاد گرفتن تکنیک های تولید محتوای متنی و وبلاگ نویسی، کسب درآمد است. باید به یک نویسنده خلاق تبدیل شوید؛ یعنی کسی که متن های مخاطب پسند و جذاب می نویسد و می تواند مشتری را درگیر کند. به این روش، هر پیشنهاد سفارش تولید محتوای سایت یا تبلیغ نویسی یا محصول نویسی که به شما ارجاع شود را به بهترین شیوه می توانید انجام بدهید.

با مجموعه ای از کلمات قدرتمند در حوزه وبلاگ خود آشنا شوید. درباره ایده های مرتبط با آنها فکر کنید. ببینید که چطور می توانید محتوای متنی خلاقانه بنویسید به طوری که مشتری را جذب کنید. زیاد بخوانید و زیاد بنویسید.

در کنار تمامی نکاتی که در این مطلب به شما آموزش دادیم، استفاده از منابع به روز در تولید محتوای متنی نیز خالی از لطف نخواهد بود. در این مسیر، ما یک آموزش جامع تولید محتوا را به شما معرفی می کنیم که در قالب یک کتاب الکترونیکی جامع و تعداد 10 مینی آموزش E-book ارائه شده است.

با خرید کتاب الکترونیکی “یک قدم تا امپراطوری تولید محتوا”، از تجربیات چند ساله ما استفاده می کنید و می توانید مهارت های نوشتن متن جذاب را مطابق با اصول سئو محتوا یاد بگیرید. ما در وبسایت کافه محتوا، خدمات کامل تولید محتوای متنی را به همه کسب و کارهای آنلاین ارائه می دهیم. بنابراین، میزان درآمدزایی این آموزش را تضمین می کنیم.

برای خرید آموزش جامع تولید محتوای متنی، تبلیغ نویسی و محصول نویسی می توانید با شماره تلفن 09138651225 در پیام رسان های ایتا، روبیکا و واتس اپ در ارتباط باشید. امکان بررسی ویژگی های کتاب و سرفصل های آموزشی نیز در وبسایت کافه محتوا به آدرس www.cafe-mohtava.ir  وجود دارد.

 

82 / 100

دیدگاهتان را بنویسید