پرستار سلام با خدمات خود به شما کمک می کند تا زندگی بهتری داشته باشید

پرستار سلام ( 02188499404 (10 خط)) ( 09127683224 ) با خدمات خود به شما کمک می‌کند تا زندگی بهتری داشته باشید و زمان خود را برای اولویت های مهم تری مصرف کنید، پرستار سلام دارای بیش از 3000 رضایتمندی مشتری ، سه شعبه در تهران ( شرق تهران رسالت ) ( غرب تهران مرزداران ) ( شمال تهران شریعتی ، مجوز رسمی و گارانتی بازگشت وجه فوری می باشد.

چرا پرستار سلام

پرستار سلام ، یک شرکت خدماتی معتبر و باسابقه در زمینه خدمات پرستاری و اعزام خدمتکار است، این شرکت با کادری مجرب و متخصص، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 توضحات مختصر از برخی خدمات پرستار سلام

پرستار سلام در زمینه‌های زیر خدمات ارائه می‌دهد:

خدمتکار برای نظافت منزل و آشپزی

امروزه با توجه به مشغله‌های زندگی و افزایش جمعیت، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که امور نظافت منزل و آشپزی را به یک خدمتکار با آشپزی خوب که از شرکت های معتبری همچون پرستار سلام استخدام می کنند، بسپارند، این امر علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و انرژی، باعث می‌شود که افراد بتوانند زمان بیشتری را برای کارهایی که دوست دارند، داشته باشند.

برخی مزایای استخدام خدمتکار

 • صرفه‌جویی در وقت و انرژی: خدمتکار از پرستار سلام می‌تواند کلیه امور نظافت منزل و آشپزی را بر عهده بگیرد و شما می‌توانید زمان بیشتری را برای کارهایی که دوست دارید، داشته باشید.
 • افزایش کیفیت نظافت: یک خدمتکار حرفه‌ای می‌تواند با استفاده از تجهیزات و مواد شوینده مناسب، نظافت منزل را به بهترین شکل ممکن انجام دهد طوری که وقتی به خانه نگاه می کنید لذت ببرید.
 • کاهش استرس: انجام امور نظافت منزل و آشپزی می‌تواند باعث استرس و خستگی شود. استخدام خدمتکار می‌تواند به کاهش این استرس  و خستگی ها کمک کند.

وظایف یک خدمتکار

برخی وظایف یک خدمتکار می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • نظافت روزانه منزل، نظافت اتاق‌ها، نظافت آشپزخانه، نظافت سرویس‌های بهداشتی، نظافت راهروها و پله‌ها، نظافت پنجره‌ها و پرده‌ها
 • شستشوی لباس‌ها، اتوکشی لباس‌ها، شستشوی ظروف، نظافت وسایل برقی
 • آشپزی، تهیه غذاهای سبک و سنگین، آماده‌سازی مواد غذایی، نظافت آشپزخانه

برای استخدام خدمتکار باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

* تجربه و مهارت: خدمتکار ها در پرستار سلام دارای رزومه قابل استعلام هستند، خدمتکار منزل تهران باید تجربه و مهارت کافی در انجام امور نظافت منزل و آشپزی داشته باشد.
* اخلاق و رفتار: خدمتکار باید فردی خوش‌اخلاق و بارفتار باشد تا بتواند با اعضای خانواده شما ارتباط خوبی برقرار کند، با توجه به بازخوردهای خود شما بخش نظافت و آشپزی در منزل پرستار سلام گلچین شده اند.
* و …

دو نمونه کار در زمینه اعزام خدمتکار و خانه دار در منزل تهران برای آشنایی بیشتر شما :

توضیحات نمونه کار اول که برای 6 روز در هفته به غیر از جمعه ها در ساعت کاری 10 صبح تا 6 د رمحدوده سعادت آباد تهران : آشپزی و امور منزل برای خانواده 4 نفره ، نیروی بدون حاشیه ، منزل 300 متر ، معمولاً خونه نیستن و از پرستار سلام خواستن که یک خدمتکاری که رزومه اون قابل استعلام باشه رو براشون هماهنگ کنیم ، حقوق این مورد در بهمن ماه سال 1402 : 15.000.000 تومان می باشد.

( بهشون توضیح دادم که تمام خدمتکارهای بخش نظافت منزل و آشپزی پرستار سلام دارای رزومه قابل استعلام هستند و همچنین در هر قرارداد جدید با هزینه شرکت ، عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه با تاریخ بروز را تهیه می کنند به کارفرما تحویل می دهند )

توضیحات نمونه کار دوم برای سه روز در هفته ( روزهای زوج یا فرد آن به انتخاب خود نیروی خانه دار ) در بلوار فردوس برای خانواده 5 نفره می باشد که از ساعت 11 ظهر تا 19 غروب به یک خدمتکار نیاز دارند : حقوق خدمتکار برای سه روز در هفته 8 ساعت در روز بای زوج تقریبا سالمند که به کمی مراقبت از قبیل دارو دادن و کمک در راه رفتن هم ( سالمند خانم ) نیاز دارد در بهمن 1402 معادل 7.500.000 تومان می باشد.

توضیحات نمونه کار سوم برای دو روز در هفته روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 9 صبح تا 5 عصر در ملاصدرا ، خیابان شیخ بهایی شمالی برای خانواده 5 نفره : خانم خانه دار در محدوده سنی 35 تا 45 سال برای امور منزل و آشپزی و انجام خریدهای سوپرمارکتی جزئی که بسیار تمیز باشند نیاز داشتند که برای ایشان با حقوق ماهی 5.500.000 تومان از پرستار سلام تامین شد.

پرستار سلام چرا برای نیروهای کار

پرستاری و مراقبت از سالمند در منزل تهران

پرستار سلام خدمات پرستاری از سالمندان را به صورت شبانه‌روزی، روزانه و یا پاره‌وقت ارائه می‌دهد، برخی از این خدمات شامل موارد زیر است:

فرض کنید شما برای یک سالمندی که به دلیل بیماری یا ناتوانی، نیاز به کمک در انجام کارهای روزمره خود دارد، نیاز به مراقب دارید، شما می‌توانید از خدمات پرستار سلام برای دریافت کمک‌ هایی مانند موارد زیر استفاده کنید، پرستار سلام می‌تواند به شما در انجام کارهایی مانند:

 • کمک به سالمندان در انجام کارهای روزمره مانند خوردن و آشامیدن، پوشیدن و درآوردن لباس، حمام کردن، نظافت منزل، خرید مایحتاج روزانه، انجام امور بانکی و اداری، و همراهی در خارج از منزل
 • مراقبت از سالمندانی که به دلیل بیماری یا ناتوانی نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارند
 • کمک به سالمندانی که تنها زندگی می‌کنند و نیاز به یک همدم و هم صحبت دارند که خدمات امور منزل و آشپزی آن ها را نیز انجام دهد
 • همراهی در خارج از منزل
 • و …

این خدمات به سالمند شما کمک می‌کند تا استقلال خود را حفظ کند و کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید.

برخی از نمونه کارهای پرستار سلام در زمینه پرستاری مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل تهران را برای شما قرار می دهیم تا یکم بیشتر با آن آشنا شوید.

توضیحات نیاز های درخواست کننده خدمات و خود سالمند :

مراقبت از سالمند خانم تنها 70 ساله که با عصا راه می روند و خودشون خودشون رو می شورن ، باید برای حمام کمک کنین بهمراه امور منزل و کمک در آشپزی  و در زمان دکتر رفتن باید باهاشون برین فقط و مسئولیتی با شما نیست.

با توجه به این که بردن سالمند بیرون از منزل مسئولیت زیادی را به همراه دارد از این رو اگر نیروی مراقب سالمند توانایی قبول کردن مسئولیت های بیرون بردن سالمند را را ندارد از این رو برای بیرون بردن سالمند از منزل پرستار موظف می باشد با خانواده سالمند هماهنگ باشد و در صورت لزوم با همراهی یکی از افراد خانواده سالمند را از خانه  خارج نماید.

حقوق مراقبت از سالمند با توجه به شرایط فوق به صورت شبانه روزی ( جمعه ها و 16 تا از تعطیلات رسمی که در قرارداد درج شده است کدام تعطیلات است تعطیل است ) برای آدرس شهرم غرب : 15.000.000 تومان در تاریخ بهمن ماه 1402 می باشد.

عوامل زیادی وجود دارد که در هزینه های استخدام پرستار سالمند در منزل تاثیر گذار می باشد که یکی از این موارد ساعت کاری نیروی پرستاری در منزل باشد ، در نمونه کار بالا ساعت ککاری شبانه روزی بود و در نمونه کار زیر ساعت کاری 8 ساعت در روز می باشد

از دیگر عوامل تاثیر گذار به غیر از ساعت کاری در هزینه های استخدام پرستار سالمند در منزل می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • شرح وظایف پرستار سالمند در منزل
 • شرایط جسمانی و فیزکی سالمند در منزل
 • تعداد روز های کاری پرستار سالمند در منزل
 • و …

توضیحات برای پرستاری از سالمند در منزل تهران نمونه کار دوم : امور منزل و آشپزی بعلاوه مراقبت از سالمند خانم رو تخت که سوند و زیر انداز دارن ، یکی از دختراش به صورت نوبتی هستند و کمک می کنن منزل سالمند در محدوده نارمک می باشد.

با توجه به شرایط این سالمند ، سالمند نیازمند یک نیروی مراقبتی است که 8 ساعت در روز در خدمت سالمند باشد که همواره بتواند به نیاز های سالمند در منزل رسیدگی نماید.

حقوق نگهداری از سالمند این نمونه کار در اردیبهشت 1402 : 14.500.000 تومان بوده است.

پرستاری ، مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل تهران

مربی کودک و نوزاد در منزل تهران

پرستار سلام خدمات پرستاری از کودکان را به صورت شبانه‌روزی، روزانه، یا پاره‌وقت ارائه می‌دهد، برخی از این خدمات شامل موارد زیر است:

 • نگهداری از کودکان در طول روز یا شب
 • مراقبت از کودکانی که به دلیل بیماری یا معلولیت نیاز به مراقبت دارند
 • کمک به کودکان در انجام تکالیف مدرسه ( مربی کودک برای تدریس زبان و یا مربی مهد کودک در منزل )
 • همراهی کودکان در خارج از منزل
 • خوردن و آشامیدن
 • حمام کردن ، پوشیدن و درآوردن لباس
 • و …

مثال:

فرض کنید شما یک خانواده جوان هستید که هر دو شاغل هستید و فرزند خردسالی دارید، شما می‌توانید از خدمات پرستار سلام برای نگهداری از کودک خود در طول روز یا شبانه روزی و حتی مقطعی استفاده کنید، پرستار سلام می‌تواند به شما کمک کند تا کودک خود را در طول روز به خوبی مراقبت کنید و به کارهای روزمره خود برسید، این خدمات به شما کمک می‌کند تا مسئولیت‌های خود را به عنوان والدین به خوبی انجام دهید و از وقت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

در قسمت زیر با مشاهده برخی از نمونه کارهای پرستار سلام در مورد مراقبت از نوزاد و کودک در منزل تهران با پرستار سلام بیشتر آشنا می شوید:

توضیحات نمونه کار مرتبط با نوزاد : برای سه روز در هفته مراقبت از نوزاد 1.5 ساله، اگر آشپزی تون خوب باشه و بخوان آپشزی هم انجام بدین 500 تومن حقوق زیاد می شه

پرستار نوزاد در منزل

بسیاری از خانواده ها می توانند از فرزندان خردسال خود بسیار مراقبت کنند زیرا آنها دائماً در خانه هستند اما همیشه اینطور نیست و در بین مردم گاهی اوقات خانواده های شاغلی هم وجود دارند که به اجبار باید ساعت هایی از روز کودک خود را در خانه تنها بگذارید پس به یک پرستار نوزاد در خانه نیاز دارند.

حقوق مراقبت از نوزاد در منزل برای سه روز در هفته در مرزداران در تاریخ دی ماه 1402 : 7.000.000 تومان بوده است

این خدمات به کودکان کمک می‌کند تا در محیطی امن و سالم رشد کنند و به بهترین شکل ممکن به رشد و تکامل خود ادامه دهند

توضیحات نمونه کار دوم برای مراقبت از سه کودک 5 روز در هفته در آدرش شهرک راه آن تهران بعلاوه امور منزل : امور منزل و آشپزی برای خانواده چهار نفره ، سه تا کودک که دوتاشون مدرسه ای هستن و یک کودک 5 ساله که نیاز به مراقبت دارد و دو کودک دیگر به مراقبت نیاز ندارند.

شاید ماهی دو سه شب پدر ماموریت باشند و نیروی کار باید بمونن و اضافه کاری بگیرید، درخواست نیروی با محدوده سنی 35 تا حداکثر 45 سال کرده اند که برای ایشان اعزام شد. پرستار سلام با 3000 رضایتمندی مشتری در خدمت شماست…

پرستار بیمار در بیمارستان

فرض کنید شما به دلیل بیماری یا جراحی، نیاز به همراه با تجربه و آشنا به محیط بیمارستان و پرسنل بیمارستان دارید، شما می‌توانید از خدمات پرستار سلام استفاده کنید، پرستار سلام خدمات پرستاری از بیماران در بیمارستان را به صورت شبانه‌روزی ارائه می دهد:

پرستار سلام با بیش از 60 بیمارستان در تهران همکاری دارد و اکثر این بیمارستان ها با کمبود پرستل مواجه هستند به همین دلیل در تهران با 8 میلیون جمعیت نیاز به بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام به شدت احساس می شود، علاوه بر این بیش از 8 میلیون جمعیت تهران اکثر بیمارستن ا زسایر اُستان به دلیل کمبود بیمارستان مجهز به تجهیزات مناسب و یا پزشکان متخصص هم به تهران مراجعه می کنند و …

پرستار سلام با توجه به بازخورد های مشتریان راضی و مشتریان ناراضی خود پرسنل بخش همراه بیمار خود را که به سه دسته :

 1. پرستار : لیسانس پرستاری از دانشگاههای معتبر
 2. کمک پرستار : بهیار ، کمک بهیار : افرادی که دوره های یکساله کمک پرستاری و … را از مراکز معتبر گذرانده اند
 3. مراقب با تجربه و کاربلد : در بیمارستان ها به این مورد سوم بیشتر نیاز است و 95 درصد درخواست های همراهی مریض و بیمار در بیمارستان مربوط به همین دسته سوم می باشد.

می شوند را گلچین کرده اند و بازخوردهای مثبت در بخش همراه بیمار پرستار سلام بسیار افزایش یافته است، خاطر نشان می کنم که معمولاً خانواده بیمار به دلیلی بیماری عزیزان خود حوصله ارسال بازخورد را ندارند ( بازخورد منفی را حوصله دارند ) بنابراین هر بازخورد مثبت در بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام برابری می کند با  10 بازخورد در بخش اعزام خدمتکار و پرستار کودک و سالمند و …

پرستار سلام با خدمات خود به شما کمک می کند تا زندگی بهتری داشته باشید

منبع این محتوا :

پرستار سلام با خدمات خود به شما کمک می کند تا زندگی بهتری داشته باشید

*** برای مشاهده توضیحات بیشتر ، در قسمت زیر ، روی عنوان هارا را کلیک نمایید. ***

1. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

2. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

3. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل

4. خدمتکار برای امور منزل و آشپزی

نظافت منزل و آشپزی

5. همراه بیمار در بیمارستان

پرستار بیمار در بیمارستان

6. اعزام کارشناس زخم بستر و کارشناس زخم دیابت

7. تزریقات پانسمان سرم تراپی سوند گذاری در منزل ، انجام انواع آزمایش‌ها در منزل

8. اعزام پزشک ، فروش و اجاره تجهیزات پزشکی

9. و ….

———————————————————————————————————–

چطور بهتر زندگی کنیم ؟ چطور بهتر زندگی کنیم ؟

ارسطو معتقد بود که ما همان کاری هستیم که به صورت مکرر آن را انجام می‌دهیم! این جمله شدیدا ما را به فکر فرو می‌برد، آیا زندگی بهتر همان افزودن عادت‌های مثبت و کنار گذاشتن کارهای اشتباه است؟ پاسخ این سوال، قطعا مثبت است.

برای پاسخ به این سوال که چگونه بهتر زندگی کنیم باید اول از خود بپرسیم عادت‌های ما که در طول شبانه‌روز، آن‌ها را تکرار می‌کنیم، کدام هستند؟ چند مورد از آن‌ها مفید هستند؟ چند عادت داریم که فقط باعث عقب راندن ما می‌شوند؟

برای مثال امور منزل و آشپزی کاری است که هر روز در حال انجام آن هستید و شاید تماشای اکسپلور اینستاگرام ، تلویزیون ، شبکه های ماهواره ای و … که خودتان بهتر می دانید دارند عمر شما را می بلعند!

اگر به جای مثال های بالا شما معاشرت با خانواده ( بازی با کودکان وقت گذراندن با فرزندان و همسر خود ، پدر ومادر ، فامیل و … ) ، کتاب خواندن ، ورزش کردن ، مشاهده دوره های آموزشی رایگان در یوتیوب در مورد هر زمینه ای که به آن علاقه دارید برای مثال توسعه فردی و با در امور مالی سرمایه گذاری در ارز دیجیتال ، بورس و …

یادگیری مهارتی که همیشه دوست داشته اید که آن ها را بیاموزید، شاید مانند گیتار زدن ، نقاشی کردن ، زبان انگلیسی و … را اضافه کنید، چه اتفاقی می اُفتد؟

زندگی شما بهتر می شود؟ خود شما بهتر می شوید و رشد می کنید؟

——————————————————————————————————————-

پرستار سلام

برای مشاهده سایت پرستار سلام ( www.Hi-Nurse.com ) و دریافت توضیحات بیشتر روی خط بالا را کلیک کنید.

نظرات مشتریان پرستار سلام

برای مشاهده بخش نظرات مشتریان پرستار سلام هم روی عنوان را را کلیک کنید.

( پرستار سلام دارای بیش از 3000 رضایت مندی مشتری می باشد و همیشه سعی کردین با پیگیری های خودمات مشتری های ناراضی را هم راضی کنیم ) در خدمتتان هستیم…

87 / 100

دیدگاهتان را بنویسید