10 مدل جذاب از اسلش مردانه

اسلش مردانه یکی از مدل های شلوارهای اسپرت و راحت است که در ابتدا برای ورزش و دویدن طراحی و ساخته شده بود اما امروزه کاربرد وسیع تری دارد و به عنوان یک شلوار برای استفاده روزمره، یکی از رقبای شلوار جین کلاسیک و شلوار کتان است. امروزه هر پسر و مردی چند شلوار اسلش مردانه در کمد لباس خود دارد و شلوارهای فاق بلند را به وفور در خیابان‌های شهرها می‌بینیم.

در ادامه با مجله مثبت زندگی همراه باشید تا ده مدل از بهترین های اسلش مردانه مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید :

۱۰ مدل کیف دوشی زنانه شیک مجلسی و اسپرت

۱۶ مدل لباس مجلسی مخمل دخترانه و زنانه جذاب

۱۰ تا از بهترین برندهای دنیای مد که باید بشناسید

شلوار اسلش مردانه اسپرت

شلوار اسلش مردانه اسپرت

شلوار اسلش مردانه ساده

شلوار اسلش مردانه ساده

شلوار اسلش مردانه اورجینال

شلوار اسلش مردانه اورجینال

قیمت شلوار اسلش اسپرت مردانه

قیمت شلوار اسلش اسپرت مردانه

شلوار اسلش پسرانه لی

شلوار اسلش پسرانه لی

شلوار اسلش مردانه بیرونی

شلوار اسلش مردانه بیرونی

شلوار اسلش مردانه دیجی کالا

شلوار اسلش مردانه دیجی کالا

بهترین شلوار اسلش،مردانه

بهترین شلوار اسلش،مردانه

شلوار اسلش مردانه ساده

شلوار اسلش مردانه ساده

خرید شلوار اسلش پسرانه ارزان

خرید شلوار اسلش پسرانه ارزان

دقت کرده‌اید که دنیای استایل و مد چقدر متنوع شده است؟ مثلا این‌روزها پوشیدن شلواری به‌شدت غیررسمی در خیابان از دید همه عادی است. نمونه این شلوارها، شلوار اسلش است که انواع مختلفی دارد و مرزهای اسپورت‌پوشی را جابه‌جا کرده و به حالتی فراتر از غیررسمی و به چیزی در میان شلوار راحتی و شلوار اسپورت غیررسمی بدل شده است. در این مقاله برایتان گفته‌ایم شلوار اسلش دقیقا چیست و چطور می‌توانیم آن را به بهترین شکل ست کنیم.

شلوار اسلش همان مدل از شلوارهای متنوع و راحتی است که این‌روزها در خیابان زیاد می‌بینیم. همان شلوارهایی که کمی، فقط کمی از شلوارهای راحتی منزل رسمی‌ترند و اغلب در پایین مچ‌شان کِش و گِت می‌خورد، همان‌هایی که در برخی مدل‌ها فاق بلند و گشادی دارند. این شلوارها با هدف راحتی و استفاده در تیپ‌های فوق غیررسمی طراحی می‌شوند اما این‌روزها پای‌شان از پیک‌نیک و ورزش به خیابان‌ها هم باز شده و حتی افراد معروف دنیا هم با استایل‌هایی شامل آنها زیاد دیده می‌شوند.

شلوارهای اسلش را نباید با گرم‌کن‌ها اشتباه بگیرید. تفاوت‌های اندکی میان‌شان وجود دارد که دنیای آنها را از هم جدا می‌کند. تفاوت‌هایی که اجازه پوشیدن شلوار اسلش در خیابان را صادر می‌کند ولی همچنان به شلوار راحتی برای ورود به خیابان اجازه نمی‌دهد. شلوارهای اسلش در جنس‌های مختلف تولید می‌شوند و علیرغم اینکه اغلب گشاد و راحت هستند، جنس و ساختار مچ‌شان به‌گونه‌ای است که در منزل و به‌عنوان شلوار کاملا راحتی مورداستفاده قرار نمی‌گیرد.

ویژگی‌های شلوار اسلش چیست؟

همان‌طور که پیش‌تر هم گفته شد، جنس شلوار اسلش از شلوار راحتی منزل سبک‌تر است. اما مدل‌های بسیار مختلف و متنوعی دارد. این شلوارها معمولا دور کمر و در قسمت مچ پا کِش می‌خورند و منعطف هستند. اسلش‌ها هم زنانه هستند و هم مردانه و قابلیت هماهنگ‌کردن‌شان با طیف متنوعی از لباس‌ها وجود دارد.

شلوار اسلش را چطور ست کنیم؟

کسانی که به پوشیدن لباس‌های اسپورت و غیررسمی علاقه‌مند هستند از اسلش‌ها استقبال زیادی می‌کنند. یکی از نکات مثبت آنها در کنار راحتی‌شان، قابلیت سِت‌کردن با انواع مختلفی از لباس‌های دیگر است

این‌روزها همه چیز مُد است. یعنی انتخاب، انتخابِ شماست. بعضی از انواع لباس که در گذشته هرگز در خیابان‌ها پوشیده نمی‌شدند، پا به میدان گذاشته‌اند و طرف‌داران زیادی هم پیدا کرده‌اند. شلوار اسلش هم از همین دسته لباس‌هاست. استقبال زیادی که از آن می‌شود هم نشان می‌دهد که آدم‌ها همیشه راحتی را به هرچیز دیگر ترجیح می‌دهند.

البته در کنار راحتی، حس و حال پوشیدن اسلش‌ها در ترکیبی اسپورت، حالت جذابی به افراد می‌دهد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. شما از ایده پوشیدن شلوارهای اسلش استقبال می‌کنید؟ به نظرتان بهتر است که این تیپ را بیشتر در چه مکان‌هایی استفاده کنید؟ از آن دسته آدم‌هایی هستند که از اسلش‌ها و فرم راحت و منعطف‌شان خوش‌شان نمی‌آید یا طرفدارش هستید؟‌

 

منبع : pinterest

90 / 100

دیدگاهتان را بنویسید